CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

acidolac® baby – Odkrycie Roku 2009

acidolac® baby – Odkrycie Roku 2009

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Preparat acidolac®baby otrzymał godło Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2009. Konsumenci już po raz piąty wskazali najpopularniejsze i najwyżej cenione produkty i usługi polskiego rynku.

acidolac®baby jest nowością na polskim rynku. To naturalny preparat, suplement diety, stosowany w celu zapewnienia prawidłowej flory bakteryjnej i regulacji funkcji przewodu pokarmowego, zwłaszcza w trakcie i po antybiotykoterapii, a także w czasie zmniejszonej odporności organizmu. Skuteczny jest również w stanach związanych z zaburzeniami mikroflory, spowodowanych np. przez zmianę strefy klimatycznej i co się z tym wiąże – zmianę diety.
 
Skąd takie uznanie i tytuł - „Odkrycie Roku”?
acidolac®baby przeznaczony jest dla niemowląt już od czwartego miesiąca życia. Jego zaleta to nie tylko wyjątkowa, unikatowa postać (synbiotyk), ale także słodki smak, wygoda i łatwość podania. Zawiera probiotyczny szczep bakterii (Bifidobacterium BB-12®) oraz prebiotyk: fruktooligosacharyd (FOS), przedłużający życie szczepu i kolonizację jelita. Ma przyjemny, słodki smak i łatwo rozpuszcza się w wodzie czy mleku. Wygodne do podania saszetki (1-2 dziennie) nie muszą być przechowywane w lodówce.

Badania popularności produktów „Laur Konsumenta” prowadzone były za pośrednictwem ankiet telefonicznych, internetowych oraz osobistych (ankieterzy w 12 największych miastach w Polsce, apteki) na przełomie roku 2008 i 2009 roku. Pytania miały charakter otwarty, co oznacza, że osoby ankietowane same wskazały markę, którą uważały za nową i najlepszą w swoim segmencie.

 

Kategoria Odkrycie Roku stworzona została z myślą o nowych produktach, wyróżniających się jakością i innowacyjnością; będących obecnie hitem w swoim segmencie. acidolac®baby otrzymał 30% głosów spośród 5000 ankietowanych osób. W badaniu oceniano m.in. jakość i innowacyjność preparatu, a także chęć rekomendowania go znajomym.

acidolac®baby – chroni, reguluje i dzieciakom smakuje

 

źródło:
www.otopr.pl

 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner