CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Torty pieluszkowe w sklepie BabyMama.pl

Torty pieluszkowe w sklepie BabyMama.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Torty pieluszkowe cieszą się ogromną popularnością w krajach anglosaskich. W Polsce również pojawiła się moda na ten miły prezent z okazji narodzin dziecka.

Tort pieluszkowy to upominek składany jest ręcznie z pieluszek jednorazowych , różnych akcesoriów niemowlęcych lub zabawek. W tym charakterze świetnie sprawdzają się wszelkiego rodzaju pluszaki, piszczałki, gryzaczki chłodzące, grzechotki, a także butelki, śliniaczki, łyżeczki czy szczotki do włosów. Całość ozdobiona jest kokardami i zapakowana w celofan.

Torty pieluszkowe wykonuje się w różnych kolorach. Standardowo różowy jest dla dziewczynki, a niebieski dla chłopca. Możemy również wybrać wersję zieloną i żołtą, zwłaszcza, gdy nie znamy płci nowo narodzonego dziecka.
Gotowy tort wygląda niezwykle efektownie i jest doskonałym i jednocześnie bardzo praktycznym prezentem dla przyszłych rodziców. W Polsce staje się coraz bardziej popularny. Często jest wręczany przyszłej mamie na „brzuszkowym” przyjęciu, zwanym baby shower.

Tort pieluszkowy dostałam w prezencie od przyjaciółek – mówi Magda, mama 5 miesięcznej Julki. – Był bardzo duży i piękny! Miał kilka poziomów pieluszek. A między nimi powtykane różne zabawki i ubranka. Na samym szczycie siedział mały miś ubrany w pajacyka z rogami reniferka! Julka wyglądała w tym pajacyku przeuroczo! – wspomina Magda.


Taki tort jest również dobrym pomysłem na prezent podczas tradycyjnego „pępkowego”. Przyjęcie „pępkowe” organizuje świeżo upieczony tata, tuż po porodzie. Można również zorganizować takie spotkanie dla przyjaciół kilka tygodni po porodzie, już z dzieckiem w roli głównej. Młodym rodzicom taki prezent na pewno się spodoba.

Kupiliśmy tort pieluszkowy dla koleżanki z pracy – wspomina Iwona, pracownik firmy informatycznej w Poznaniu – Uważam, że to fantastyczny prezent. Spodobał się nawet naszym kolegom-informatykom, którzy na wszystko patrzą bardzo praktycznym okiem – śmieje się Iwona.

Torty pieluszkowe to unikalny podarunek, który ucieszy każdego młodego rodzica. Pieluszki to niezbędny element niemowlęcej wyprawki. Upominki włożone do tortu przydadzą się w opiece nad niemowlęciem, a później staną się miłą pamiątką.

 

źródło:

www.otopr.pl
 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner