CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Kidy.pl z myślą o najmłodszych

Kidy.pl z myślą o najmłodszych

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

Sklepy internetowe to łatwa i przyjemna forma zakupów, szczególnie dla młodych rodziców zajętych wychowywaniem potomstwa. Właśnie z myślą o nich sklep internetowy Kidy.pl przygotował specjalną, letnią promocję produktów Humana dla dzieci i niemowląt.

Zakupy w internecie cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Od kilku lat widoczny jest rosnący trend w kupowaniu za pośrednictwem sklepów online - blisko 80 proc. kupujących w sieci zamierza nadal dokonywać e-zakupów z częstotliwością nie mniejszą niż dotychczas. Ponadto, 44 proc. internautów niekupujących dotąd w internecie zamierza dokonać takiej transakcji w przyszłości (badanie Gemius SA
2009).

Sklepy internetowe wzbudzają zaufanie, szczególnie jeśli sprzedaż prowadzi producent lub autoryzowany przedstawiciel danej marki. Standard oczekiwań dotyczący zakupów w sieci może być bowiem dużo wyższy, niż w niejednym realnym sklepie. Tym bardziej, że w przypadku produktów żywnościowych dla najmłodszych, warunki przechowywania i transportowania towaru muszą spełniać rygorystyczne wymogi. Młodzi rodzice to przecież nie tylko świadomi i aktywni klienci sklepów internetowych, ale również bardzo wymagający konsumenci.

Sklep Kidy.pl jest projektem wyłącznego przedstawiciela renomowanej i doskonale znanej w Polsce marki Humana. Szeroki asortyment mleka, kaszek i herbatek przechowywany jest w należytych warunkach, a po dokonaniu zakupu, transportowany w odpowiedni sposób prosto do domów i mieszkań małych smakoszy.

Zawiera również zbiór szczegółowych informacji o każdym z produktów Humana dostępnych w sklepie, gdyż jest to pokarm zróżnicowany ze względu na specyficzne potrzeby żywieniowe niemowlęcia. Szeroka gama żywności hipoalergicznej, czy zapobiegającej biegunkom jest swoistą specjalizacją firmy Humana, dbającej o dobro najmłodszych i najdelikatniejszych organizmów.

„Humana z olbrzymią pieczołowitością traktuje swoich szanownych, najmłodszych klientów, czyli dzieci i niemowlęta. Sprzedaż internetowa wspaniale uwzględnia specyfikę naszej bogatej oferty i umożliwia dokładne się z nią zapoznanie” – twierdzi Agata Chodakowska, Product Manager firmy Verco Sp. z o.o.

Humana przez sklep Kidy.pl wdraża program wspierający młodych rodziców – na stronie Humana.pl powstał specjalny dział Dla Rodziców, gdzie znajdują się najróżniejsze informacje przygotowane przez specjalistów i omawiające zarówno aspekty dotyczące prawidłowego żywienia najmłodszych, jak również inne, istotne aspekty wychowawcze. Bo spokój dziecka płynie od matki, która znajdzie dla niego to, co najlepsze.

 

źródło: otopr.pl
 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner