CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

XVIII WOŚP w Bonarce. Będzie się działo!

XVIII WOŚP w Bonarce. Będzie się działo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Możliwość przejażdżki jako kierowca Porsche 924, odwiezienia do domu zabytkowym Dodgem, wypuszczanie życzeń do nieba, nauka tańca ognia, spotkanie z postaciami Disney’a - to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają Krakowian 10 stycznia w Bonarce. 

Start w samo południe
Już od 12.00 klienci odwiedzający Galerię będą mogli zapisać i wysłać (za dowolny datek na Orkiestrę) swoje własne, prywatne „Życzenie do nieba”, w jednym z wielu serc-balonów, jakie
o każdej parzystej godzinie będą wypuszczane w niebo. Każdy będzie również mógł wrócić do czasów dzieciństwa i spróbować waty cukrowej – prezentu od firmy Cukier Królewski, która
w Bonarce dołączy do działań Orkiestry.
Około 14:30 z Rynku Głównego do Bonarki dotrze wielkoorkiestrowa parada zabytkowych samochodów. 30 aut, m.in. Porsche 924, Ford Granada, Dodge Aspel chicagowskiej policji, rodzimy Trabant, wymuskana Syrena i wiele innych, zaparkuje przed wejściem głównym do Bonarki. Będzie można zrobić sobie z nimi zdjęcie, wylicytować dowóz do domu (!), przejażdżkę po parkingu (oczywiście za kierownicą zabytkowego samochodu), a nawet - dla planujących niebawem zmianę stanu cywilnego – dowóz na ślub! :- )

Około 16.00 najmłodszych klientów Galerii powitają wielkie maskotki z bajek Disney’a – m.in. Kubuś Puchatek i sympatyczny Prosiaczek, które przyjadą wielkim, dwupiętrowym autobusem – będzie można zrobić sobie z nimi zdjęcie czy zatańczyć. Warto więc tego dnia zabrać do Bonarki aparat fotograficzny (!)
O 16.00, przed wejściem głównym do Centrum, Grupa teatralna Shade zaprosi do obejrzenia ognistego spektaklu fire show. Chętni będą mogli poznać „od kuchni” specyfikę tańca z ogniem, a nawet nauczyć się kilku podstawowych sztuczek.

To wszystko – oczywiście - w zamian za datki, wspierające WOŚP. Ich zbiórką zajmie się ponad 20 wolontariuszy Orkiestry, złożonych z dzieci Stowarzyszenia „U Siemachy”, jednej z podgórskich podstawówek oraz Cinema City.


Zatem – parafrazując słowa Jurka Owsiaka - Grajmy do końca świata i o jeden dzień dłużej! – i spotkajmy się w „otwartej na dobre” Bonarce, by wesprzeć XVIII już Finał WOŚP.

 

 

źródło: otopr.pl
 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner