CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Strrrasznie zabawne Halloween z Haribo

Strrrasznie zabawne Halloween z Haribo

 

 

Halloween to zwyczaj związany z maskaradą i odnoszący się do święta zmarłych, obchodzony w wielu krajach nocą 31 października, czyli przed dniem Wszystkich Świętych. To również świetna okazja do zorganizowania przyjęcia dla dzieci i ich przyjaciół z wykorzystaniem pomysłów proponowanych przez Haribo.

 

 

Tak naprawdę niewiele trzeba, aby zorganizować pyszną zabawę. Kilka straszliwych dekoracji, blask lampionów w mroku i nasze pomysły pomogą wyczarować niezapomniany wieczór halloweenowy. Salwy śmiechu i radosne emocje z pewnością wywoła zabawa polegająca na zjadaniu bez pomocy rąk wiszących na nitkach łakoci Haribo. Do tego potrzebne będą smaczne i zabawne w kształcie, śmietankowo-truskawkowe Haribo Teeth (po jednej dla każdego uczestnika). Dzieci, trzymając ręce z tyłu, mają za zadanie złapać i zjeść żelko-pianki przywiązane do mocnych nitek zaczepionych np. na górnej framudze drzwi. Wygrywa ten, kto najszybciej upora się z tym zadaniem.

Kolejną atrakcją na halloweenowy wieczór będzie poszukiwanie ukrytych słodkich niespodzianek. Przed rozpoczęciem tej zabawy rodzice w tajemnicy przed dziećmi, chowają w różnych zakamarkach domu np. Haribo Roulette – żelkowe dropsy o smaku soczystych owoców w małych, poręcznych opakowaniach oraz kostki gum rozpuszczalnych Maoam Sour w nowych smakach – limonki, jabłka, brzoskwini wiśni oraz rabarbarowo-truskawkowym. Dzieci dzielą się na grupy: duchów, dyń lub wiedźm. Każda grupa zbiera do torebki lub koszyczka schowane wcześniej słodkości. Wygrywa ta drużyna, która po określonym wcześniej czasie zgromadzi najwięcej słodkich skarbów.

Po wyczerpujących harcach dzieci oczaruje orzeźwiający napój z lodem. Ale nie ze zwyczajnymi kostkami lodu. Zachęcamy do przygotowania specjalnych kostek - Haribo. Przegotowaną wodę schładzamy, wypełniamy foremkę do kostek lodu i do każdej komory wkładamy po jednym Złotym Misiu z Sokiem, żelkach zawierających aż o 22% więcej soków owocowych w rewelacyjnych smakach: orzeźwiającej porzeczki, delikatnej gruszki, kwaskowej limonki, soczystej brzoskwini oraz jabłka i maliny. Zamrożone Złote Misie z Sokiem będą wesoło tańczyć w szklankach z napojami.

Haribo Teeth - ok. 3,23 zł brutto/ 100 g
Haribo Roulette - ok. 1,00 zł brutto/25 g
Maoam Sour - ok. 3,36 zł brutto/ 110 g
Złote Misie z Sokiem - ok. 5,98 zł brutto/ 175g

Życzymy strrrasznie wesołego Halloween!

 

źródło: otopr

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner