CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

MAM TRZY LATKA

  Mam trzy latka, trzy i pół Sięgam głową ponad stół Mam fartuszek z muchomorkiem Do przedszkola chodzę z workiem. Umiem pantofelki zmieniać Rączki myję do jedzenia Ładnie żegnam się i witam Tańczę kiedy gra muzyka. Umiem wierszyk o koteczku O tchórzliwym koziołeczku I o piesku, co był w polu Nauczyłam się w przedszkolu.  

Więcej

CHODŹ DO MAMY SZYBKO, SZYBKO

  Chodź do mamy szybko, szybko Jesteś mamy małą rybką. Umyjemy nosek, nóżki Niech zobaczą to kaczuszki. Umyjemy mały brzuszek Tylko nie bój się kaczuszek. Chodź do mamy szybko, szybko Jesteś mamy małą rybką. Jesteś małą rybką mamy. Bo my bardzo się kochamy!  

Więcej

RAZ I DWA

    Raz i dwa, raz i dwa Pewna pani miała psa Trzy i cztery, trzy i cztery Pies ten dziwne miał maniery. Pięć i sześć, pięć i sześć Wcale lodów nie chciał jeść. Siedem, osiem, siedem, osiem Wciąż o kości tylko prosił. Dziewięć, dziesięć, dziewięć, dziesięć Kto z was kości mu przyniesie? Może ja, może Ty. Licz od nowa: raz, dwa, trzy.  

Więcej

POLICZYMY CO SIĘ MA

      Policzymy, co się ma - mam dwie ręce, łokcie dwa Dwa kolanka, nogi dwie - wszystko pięknie zgadza się. Dwoje uszu, oczka dwa, no i buzię też się ma. A ponieważ buzia je - chciałbym buzie też mieć dwie!  

Więcej

RAZ DWA JANEK MA

      Raz dwa Janek ma Trzy cztery smaczne sery Pięć sześć chciał je zjeść Siedem osiem spotkał Zosie Dziewięć dziesięć schował w kieszeń.  

Więcej

WPADŁA GRUSZKA

  Wpadła gruszka do fartuszka A za gruszką dwa jabłuszka A śliweczka wpaść nie chciała Bo śliweczka niedojrzała!  

Więcej

ELE MELE DUDKI

      Ele mele dudki, Gospodarz malutki, Gospodyni jeszcze mniejsza, Ale za to robotniejsza. Ele mele dudki, Gospodarz malutki, Gospodyni garbata, A ich córka smarkata.  

Więcej

ŚLIMAK ŚLIMAK WYSTAW ROGI

      Ślimak, ślimak, wystaw rogi Dam ci sera na pierogi Jak nie sera, to kapusty Od kapusty będziesz tłusty.  

Więcej

DWA ANIOŁKI W NIEBIE

  Dwa aniołki w niebie Piszą list do siebie Piszą, piszą i rachują Ile kredek po-trze-bu-ją.  

Więcej

TU TU SROCZKA KASZKĘ WARZYŁA

  Tu, tu sroczka kaszkę warzyła, Ogonek sobie sparzyła... Temu dała na miseczkę, Temu dała na łyżeczkę, Temu, bo grzecznie prosił, Temu, bo wodę nosił, A temu najmniejszemu nic nie dała, Tylko ogonkiem zamieszała, I frrrr... TU się schowała!  

Więcej

IDZIE SOBIE HACKELBERY

    Raz, dwa, trzy, cztery Idzie sobie Hackelbery Za nim idzie misio Jogi Co ma strasznie krótkie nogi A za nimi Pixi-Dixi Co się kapią w proszku ixi.  

Więcej

NOWOŚCI W ŚWIECIE ZABAWEK

WYLICZANKI

WIERSZYKI

BAJKI DO CZYTANIA

PLAC ZABAW

  KRZYŻÓWKI

   ANGIELSKI NA WESOŁO

   Kolorowanki   Nie przeocz żadnej
   ważnej wiadomości!
   Zapisz się już dziś!

   Partner